Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 16 Styczeń 2019    |    Imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard

KONKURS NA PROJEKT GRAFICZNY pt. „BIEG NIEPODLEGŁOŚCI”

Wójt Gminy Orchowo w ramach obchodów w naszej gminie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości ogłasza konkurs na wykonanie projektu graficznego przypinki okolicznościowej. Zwycięski projekt zostanie zamieszczony na przypinkach wręczanych podczas IX Biegu Memoriałowego im. Adama Lewandowskiego „CROSS KOLEJARZA”, który w tym roku odbywać się będzie pod hasłem „BIEG NIEPODLEGŁOŚCI”.

Termin nadsyłania prac w formie elektronicznej - do 25.05.2018 r.

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT GRAFICZNY

pt. „BIEG NIEPODLEGŁOŚCI”

 

Organizator

Organizatorem konkursu jest Urząd Gminy w Orchowie, zwany dalej Organizatorem.

Konkurs organizowany jest w ramach obchodów w naszej gminie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Uczestnicy

Konkurs adresowany jest do uczniów uczęszczających do szkół na terenie Gminy Orchowo.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas VII szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

 

Cel konkursu

Pomoc w odkrywaniu własnych możliwości, predyspozycji, talentów oraz ich twórczego wykorzystania.

Propagowanie wśród młodzieży postaw patriotycznych.

Rozwijanie zainteresowania historią, a jednocześnie nowoczesnymi technikami komputerowymi (grafika komputerowa).

 

Zasady udziału w konkursie

Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie projektu graficznego przypinki okolicznościowej pt. „Bieg Niepodległości”.

Nadesłane prace należy opisać podając imię i nazwisko autora, dane kontaktowe, wiek, nazwę szkoły.

Jedna osoba może zgłosić na konkurs 1 projekt.

Uczestnik konkursu przesyła pracę wyłącznie w postaci elektronicznej na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub zapisaną na płycie CD w formacie .pdf.

Przesłane prace nie będą zwracane.

 

Zasady szczegółowe

Przedmiotem konkursu jest wykonanie projektu graficznego przypinki upamiętniającej 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, a jednocześnie nawiązującej do biegu memoriałowego odbywającego się na terenie naszej gminy.

Przy projektowaniu przypinki należy wykorzystać szablon zamieszczony pod poniższym linkiem:

  https://www.przypinki.pl/_images/szablony/szablon_przypinki_56mm.pdf

Zalecenia producenta przypinek dotyczące projektu graficznego: 

- Preferowane formaty plików: cdr, ai, pdf, eps, psd, jpg lub tif 

- Rozdzielczość 300 dpi 

- Czcionki zamienione na krzywe 

- Tryb kolorów: CMYK

wzór przypinki

 

Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
- wykorzystanie grafiki do przygotowania przypinki okolicznościowej o nakładzie 299 szt. z udzieleniem Organizatorowi przez Uczestnika Konkursu nieodpłatnej i bezterminowej licencji na umieszczanie projektu wykonanego przez Uczestnika Konkursu na stronie www Organizatora oraz innych publikacjach Organizatora.

Przekazanie prac konkursowych oznacza jednocześnie, że nie będą one zagrażały ani naruszały praw osób trzecich, w szczególności nie będą naruszały ich majątkowych i osobistych praw autorskich, oraz że osoba przekazująca prace konkursowe ma zgody pisemne osób, których wizerunki utrwalono na grafikach, i uprawnienia do wyrażania zgody na wykorzystanie tych wizerunków w zakresie opisanym w punkcie 3powyżej. W przypadku wystąpienia przez osobę trzecią z roszczeniami wynikającymi z tytułu naruszenia praw określonych powyżej osoba przekazująca zrekompensuje Organizatorowi, jako wyłącznie odpowiedzialna, koszty poniesione w związku ze skierowaniem przeciwko niemu roszczeń odszkodowawczych, zwalniając Organizatora od wszelkich zobowiązań, jakie powstaną z tego tytułu.

Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w konkursie prac, niespełniających kryteriów tematycznych oraz wyżej wymienionych wymogów.

 

Terminarz

Prace wykonane zgodnie z wymogami Organizatora należy dostarczyć do dnia 25 maja 2018 r. do godz. 23:59 drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na adres Urzędu Gminy w Orchowie, ul. Kościuszki 6, 62-436 Orchowo

płyta CD z dopiskiem „Konkurs na projekt graficzny ”BIEG NIEPODLEGŁOŚCI”.

Ogłoszenie wyników

Oceny prac dokona jury powołane przez Organizatora. Decyzje jury są ostateczne.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi w dniu 9 czerwca 2018 r. podczas Festynu Kolejowego w Orchowie przy ul. Dworcowej ok. godz. 16.

 

Nagrody

Nagrodą główną w konkursie jest zamieszczenie zwycięskiego projektu na przypince okolicznościowej i jej dystrybucja podczas IX Biegu Memoriałowego im. Adama Lewndowskiego „CROSS KOLEJARZA”. Organizator nie wyklucza przyznania dodatkowych nagród i wyróżnień.

 

Postanowienia końcowe

Dane uczestników będą chronione zgodnie z wymienioną ustawą.

Osoba do kontaktu: Magdalena Kasprowicz tel. 63 26090 wew. 36

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz ze zgodą uczestnika na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)

 

Zapraszamy do udziału

/-/ Magdalena Kasprowicz

Kanalizacja 2018

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

Harmonogram odpady 2017

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Przydatne strony

 Kliknij aby przejść na stronę orlika >>>

baner

 

 

 

 

        

        


 

 

 

 

 

 

 

 

 

mikroporady

 

 

  

Formularz logowania

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 56 gości oraz 1 użytkownik.

Użytkowników:
1169
Artykułów:
1562
Odsłon artykułów:
1402820