Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 18 Czerwiec 2019    |    Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

OSP-Ministerstwo

 W dniu 28 września 2018r. Pan Jacek Misztal - Wójt Gminy Orchowo wraz z Panią Anną Błaszczyk - Skarbnikiem Gminy Orchowo w komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Poznaniu zawarli i podpisali umowę z Ministerstwem Sprawiedliwości, reprezentowanym przez Pana Mikołaja Pawlaka – Dyrektora Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich na realizację zadania z Funduszu Sprawiedliwości.


Zgodnie z zawartą umową Gmina Orchowo otrzyma dotację w kwocie 15.600,00 zł, a wkład własny wyniesie jedynie 1% wartości wszystkich zadań tj. 157,58 zł. Jednostki OSP w naszej gminie zostaną doposażone w Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (AED) – Bielsko i Słowikowo oraz w pilarkę – OSP Orchowo. Pozyskany sprzęt pomoże w ratowaniu życia, zdrowia i mienia mieszkańców Gminy Orchowo.  


Program ten zakłada „wsparcie i rozwój systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizację przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacją skutków pokrzywdzenia przestępstwem”, dla jednostek samorządu terytorialnego, polegających na nabyciu w imieniu tych jednostek na rzecz ochotniczych straży pożarnych wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielania pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa.

Kanalizacja 2018

Dofinansowanie 2019

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

 

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Przydatne strony

 Kliknij aby przejść na stronę orlika >>>

baner

Biblioteka ikona

  

 

 

        

        


 

 

 

 

 

 

 

 

 

mikroporady

 

 

  

Formularz logowania

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkowników:
1253
Artykułów:
1692
Odsłon artykułów:
1535506