Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 2019    |    Imieniny: Paulina, Jan, Paweł

DSCF4712DSCF4716

Pod hasłem „Uzależnienia dzisiaj – konsekwencje jutro” dnia 28.09.2018r. (piątek) o godz. 10.00 w Sali Narad Urzędu Gminy w Orchowie rozpoczęła się konferencja zorganizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Orchowie i Posterunek Policji w Orchowie.

 

Tematem przewodnim spotkania były różne rodzaje uzależnień i  formy współpracy obecnych na spotkaniu instytucji w zakresie pomocy rodzinom z problemami uzależnień. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele: Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupcy, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orchowie, Domu dla Dzieci i Młodzieży SZANSA w Kosewie, Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Słupcy – kuratorzy zawodowi i społeczni, Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Orchowie, Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, Szkoły Podstawowej w Giewartowie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Różannie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Słowikowie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Orchowie i Ostrowitem, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowitem, Komendy Powiatowej Policji w Słupcy, Urzędu Gminy w Orchowie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kosewie.
Osobami wygłaszającymi prelekcje były następujące osoby: Pani Urszula Goślińska – przedstawiciel Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słupcy, asp. Jacek Derengowski – przedstawiciel Posterunku Policji w Orchowie i Pani Eugenia Jucyk – terapeuta ds. uzależnień, biegły sądowy, przedstawiciel Ośrodka Leczenia Uzależnień MULTIMED w Koninie.
Zaproszeni goście podjęli dyskusję dotyczącą współpracy wymienionych wyżej jednostek w zakresie  pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom. Wymieniono doświadczenia i dobre praktyki w zakresie współpracy z osobami uzależnionymi.

DSCF4710DSCF4711

DSCF4714DSCF4718

DSCF4719DSCF4725

Kanalizacja 2018

Dofinansowanie 2019

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

 

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Przydatne strony

 Kliknij aby przejść na stronę orlika >>>

baner

Biblioteka ikona

  

 

 

        

        


 

 

 

 

 

 

 

 

 

mikroporady

 

 

  

Formularz logowania

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Użytkowników:
1254
Artykułów:
1700
Odsłon artykułów:
1539907