Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 20 Marzec 2019    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

W dniu 21 czerwca 2018 r. Wójt Jacek Misztal reprezentujący Gminę Orchowo podpisał umowę z Województwem Wielkopolskim na udzielenie w ramach Programu „Szatnia na Medal” dotacji celowej w wysokości 14 900 złotych na realizację zadania pn. „Szatnia dla Hetmana”.

Zgodnie z projektem w budynku szatniowo-sanitarnym na stadionie gminnym zostaną wykonane prace remontowe w następujących pomieszczeniach: korytarz, suszarnia, pokój sędziów, pomieszczenie socjalne z zapleczem. Roboty polegać będą na wykonaniu posadzek z płytek ceramicznych, szpachlowaniu i malowaniu ścian, wymianie skrzydeł drzwiowych, montażu nowych opraw oświetleniowych i zestawów prysznicowych.

Projekt zakłada również wsparcie i współpracę z partnerami. Środki pochodzące od sponsorów zostaną przeznaczone na zakup zestawów strojów piłkarskich.

Całkowita wartość kosztorysowa projektu wynosi 31 378,52 zł. Koordynatorem zadania jest Magdalena Kasprowicz.

Jednocześnie informuję, że już niebawem, dzięki środkom pozyskanym w ramach programu rządowego „Aktywna tablica”, zostanie zakupiony dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orchowie nowoczesny sprzęt multimedialny tj. tablica multimedialna oraz rzutnik tzw. magiczny dywan. Program finansowany jest w 80% ze środków budżetu państwa i w 20% z wkładu własnego organu prowadzącego szkołę. Otrzymane dofinansowanie wynosi 14 000 zł, a wkład Gminy Orchowo - 3 500 zł.

                                                           /-/ Magdalena Kasprowicz

Kanalizacja 2018

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

 

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Formularz logowania