Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 28 Maj 2017    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

 

WYDARZENIA SPORTOWE

 

Turniej grudzien 2016

 

W rozegranym w środę 28 grudnia 6. turnieju halowej piłki nożnej o puchar gminy Orchowo wzięło udział 5 drużyn. Po kilku godzinach często dramatycznej i stojących na wysokim poziomie walki, ostateczne zwycięstwo przypadło w udziale drużynie TYSKIE. Triumfatorzy zagrali w składzie: Paweł Brzewiński (kapitan), Daniel Żywica, Błażej Lewandowski, Hubert Schulz i Mikołaj Łuczak (uznany piłkarzem turnieju).

Czytaj więcej...

Na hali sportowej w Orchowie w każdy czwartek o godzinie 18-stej odbywają sie super ćwiczenia rozciągające z elementami karate.

Koszt uczestnictwa to 45zł miesięcznie. Zajęcia prowadzi Lucjan Skowroński.

Zachęcamy do udziału młodzież i dorosłych.

 

 

Tenis ziemny czerwiec 2015
W rozegranym w niedzielę 31 maja turnieju wzięły udział 3 ekipy. Zawody zakończyły się triumfem rodzinnym Mateusza i Jacka Krenców, którzy tym samym po dwóch latach przerwy wygrali główne trofeum. W decydującym pojedynku zwyciężyli Pawła Kossmanna (zwycięzcę dwóch ostatnich edycji) i Julię Skrzypińską, pierwszą w historii przedstawicielkę płci pięknej medalistkę wszelkich rozgrywek szczebla gminnego.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Ziemnego marzec 2015              
W rozegranych w niedzielę 29 marca zawodach uczestniczyło 6 zawodników. Najlepszym tenisistą okazał się już po raz czwarty (po dwóch latach przerwy) Mateusz Krenc, który tym samym zdobył główne trofeum na własność. Srebrny medal przypadł w udziale Błażejowi Rezulakowi. Największą niespodzianką okazało się 3. miejsce Jacka Krenca (ojca Mateusza), który w pojedynku o brąz niespodziewanie pokonał obrońcę tytułu z dwóch poprzednich lat Pawła Kossmanna.

Czytaj więcej...

DSC 4204 DSC 4209
 
W niedzielę 1 lutego rozegrana została 11. edycja turnieju tenisa stołowego o puchar gminy Orchowo. W grze pojedynczej udział wzięło 16 zawodników. Czołowa czwórka zawodów była bardzo wyrównana, a o końcowej kolejności decydowała już nie tylko dyspozycja dnia, ale odporność nerwowa w decydujących momentach meczów.

Czytaj więcej...

 

chlopacy dziewczyny
 
W rozegranym 22 stycznia w orchowskiej hali sportowej turnieju wzięło udział w sumie 37 najmłodszych tenisistów z naszej gminy.

Wśród 13 zgłoszonych dziewcząt prym wiodły już tradycyjnie uczennice z Bielska. W finale Tatiana Pawlenkowicz po zaciętym meczu pokonała koleżankę ze szkoły Kamilę Pietrzak. W pojedynku o 3. miejsce Magdalena Plucińska z Różanny zwyciężyła Katarzynę Kosiak (SP Orchowo).

Czytaj więcej...

 

Oferty pracy baner

Harmonogram odpady 2017

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Formularz logowania