Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 24 Styczeń 2020    |    Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz

 

WYDARZENIA SPORTOWE

 

 

Tenis ziemny 2018

W ósmej edycji Pucharu Gminy Orchowo w Tenisie ziemnym udział wzięło sześcioro tenisistów. Główne trofeum w tym roku wywalczył Mikołaj Powała z Różanny, który w finale pokonał największą niespodziankę zawodów - Michała Kryszaka (Orchowo). Brązowy medal zdobył Mateusz Krenc - najbardziej utytułowany tenisista w historii tych rozgrywek.
 
ostateczna klasyfikacja turnieju:
 

Czytaj więcej...

 

Tenis ziemny 2017

Zawody rozegrane zostały w niedzielę 4 czerwca. Po zaciętych, stojących na wysokim poziomie meczach, wielu efektownych akcjach główne trofeum wywalczyli Błażej Rezulak i Mikołaj Powała, którzy w finałowym pojedynku 10:8 pokonali obrońców tytułu Mateusza i Jacka Krenców. Brązowe medale zdobyli Łukasz Zalewski i Mateusz Kasprzak.

Turniej grudzien 2016

 

W rozegranym w środę 28 grudnia 6. turnieju halowej piłki nożnej o puchar gminy Orchowo wzięło udział 5 drużyn. Po kilku godzinach często dramatycznej i stojących na wysokim poziomie walki, ostateczne zwycięstwo przypadło w udziale drużynie TYSKIE. Triumfatorzy zagrali w składzie: Paweł Brzewiński (kapitan), Daniel Żywica, Błażej Lewandowski, Hubert Schulz i Mikołaj Łuczak (uznany piłkarzem turnieju).

Czytaj więcej...

Na hali sportowej w Orchowie w każdy czwartek o godzinie 18-stej odbywają sie super ćwiczenia rozciągające z elementami karate.

Koszt uczestnictwa to 45zł miesięcznie. Zajęcia prowadzi Lucjan Skowroński.

Zachęcamy do udziału młodzież i dorosłych.

 

 

Tenis ziemny czerwiec 2015
W rozegranym w niedzielę 31 maja turnieju wzięły udział 3 ekipy. Zawody zakończyły się triumfem rodzinnym Mateusza i Jacka Krenców, którzy tym samym po dwóch latach przerwy wygrali główne trofeum. W decydującym pojedynku zwyciężyli Pawła Kossmanna (zwycięzcę dwóch ostatnich edycji) i Julię Skrzypińską, pierwszą w historii przedstawicielkę płci pięknej medalistkę wszelkich rozgrywek szczebla gminnego.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Ziemnego marzec 2015              
W rozegranych w niedzielę 29 marca zawodach uczestniczyło 6 zawodników. Najlepszym tenisistą okazał się już po raz czwarty (po dwóch latach przerwy) Mateusz Krenc, który tym samym zdobył główne trofeum na własność. Srebrny medal przypadł w udziale Błażejowi Rezulakowi. Największą niespodzianką okazało się 3. miejsce Jacka Krenca (ojca Mateusza), który w pojedynku o brąz niespodziewanie pokonał obrońcę tytułu z dwóch poprzednich lat Pawła Kossmanna.

Czytaj więcej...

Kanalizacja 2018

Dofinansowanie 2019

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

 

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Formularz logowania