Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 18 Wrzesień 2019    |    Imieniny: Irena, Stanisław, Józef

 

W sobotę 27 grudnia osiem drużyn rywalizowało w 5. Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Gminy Orchowo 2014. Po 5 godzinnej walce tytuł najlepszej drużyny przypadł KUBASIOM, którzy eliminacje przeszli jak burza wygrywając wszystkie mecze po 6:0. Dopiero w półfinale z POPISEM (3:1) i w finale z JEICH (2:1), trafili na godnych siebie rywali, ale i te pojedynki zdołali rozstrzygnąć na swoją korzyść. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Przemysław Krzywiński, a dla Kamila Stańczaka i Piotra Kubaszewskiego było to już 3. zwycięstwo.
   
 

faza grupowa:


grupa A

1. KUBASIE                                    9 pkt.    18-0

2. ORCHOVIA                                 4 pkt.    6-7

3. IBRAKADABRA                           4 pkt.    4-8

4. WOLFSBURG                             0 pkt.    1-14

grupa B

1. JEICH                                       7 pkt.    16-6

2. POPIS                                      7 pkt.    15-5

3. POPIS 2                                    3 pkt.    6-13

4. HETMAN                                   0 pkt.    2-15


play off:

o miejsca 5-8:

WOLFSBURG – POPIS 2                    2:4

IBRAKADABRA – HETMAN                  0:3 wo

półfinały:

JEICH – ORCHOVIA                          6:1

POPIS – KUBASIE                            1:3

o VII miejsce:

WOLFSBURG – IBRAKADABRA             3:0 wo.

o V miejsce:

POPIS 2 – HETMAN                          5:1

o III miejsce:

ORCHOVIA – POPIS                          0:6

o I miejsce:

JEICH – KUBASIE                                 1:2

 

 ostateczna klasyfikacja turnieju:

 

1. KUBASIE - Piotr Kubaszewski, Mateusz Kasprzak, Przemysław Krzywiński, Kamil Stańczak
2. JEICH - Bartłomiej Kryszak, Krystian Woliński, Marcin Barszcz, Szymon Rezulak, Ireneusz Waliszewski
3. POPIS - Hubert Lűck, Bartosz Luck, Paweł Nowak, Piotr Wańkowski, Przemysław Andrzejewski


4. ORCHOVIA - Mateusz W. Bernaś, Michał Michalski, Marek Chmielarczyk, Jacek Chmielarczyk, Arkadiusz Tomek Burczyński
5. POPIS 2 - Rafał Szeszycki, Adrian Szeszycki, Kamil Bułakowski, Karol Szeszycki, Piotr Gajewski
6. HETMAN - Karol Stryjski, Sławomir Slawek Zalewski, Hubert Kryszak, Aleksander Olek Kryszak, Dawid Kobielski
7. WOLFSBURG - Mikołaj Powała, Mateusz Powała, Aleksander Kasprowicz, Mikołaj Grabowski, Błażej Rezulak
8. IBRAKADABRA - Wojciech Durski, Mateusz Meller, Szymon Meller, Mateusz Rzempowski, Szymon Stachowiak

Kanalizacja 2018

Dofinansowanie 2019

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

 

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Formularz logowania