Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 18 Wrzesień 2019    |    Imieniny: Irena, Stanisław, Józef
DSC 4204 DSC 4209

W niedzielę 1 lutego rozegrana została 11. edycja turnieju tenisa stołowego o puchar gminy Orchowo. W grze pojedynczej udział wzięło 16 zawodników. Czołowa czwórka zawodów była bardzo wyrównana, a o końcowej kolejności decydowała już nie tylko dyspozycja dnia, ale odporność nerwowa w decydujących momentach meczów.

Po latach walki w czołówce tytuł mistrzowski przypadł wreszcie w udziale Pawłowi Kossmannowi, który w decydującym pojedynku pokonał Pawła Ogrodowicza. Obrońca tytułu, i najbardziej utytułowany tenisista gminy Krzysztof Krzywiński tym razem zajął 3. miejsce.
To co nie udało się w grze pojedynczej, zagrało w deblu. W gronie 6 par, Krzywiński wraz z Ogrodowiczem zdobyli główne trofeum zwyciężając w dramatycznym finale 3:2 braci Adama i Jacka Jurkiewiczów. Brązowe medale wywalczył również rodzinny debel Pawła i Mariana Kossmannów.