Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 24 Czerwiec 2018    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

4 grudnia 2017r. o godz. 14.45 w m. Szydłówiec odbyło się podsumowanie projektu:

pn. „Tradycja wpleciona w teraźniejszość to nasza przyszłość – zagospodarowanie terenu wokół kościoła pw. MB Częstochowskiej w Szydłówcu” realizowanego przez Gminę Orchowo, a przede wszystkim mieszkańców sołectwa Szydłówiec w ramach VII edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś” ogłaszanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

zdjęcie wspólne

Czytaj więcej...

całośćschody

W październiku zakończyły się również prace związane z realizacją projektu pn. „Tradycja wpleciona w teraźniejszość to nasza przyszłość – zagospodarowanie terenu wokół kościoła pw. MB Częstochowskiej w Szydłówcu” – drugiego przedsięwzięcia na terenie naszej Gminy w ramach VII edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

Czytaj więcej...

 

         31.01.2014 w Świetlicy Wiejskiej w Szydłówcu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszonych Gości powitała Pani Sołtys Anna Andrzejewska składając jednocześnie życzenia zdrowia, pomyślności i pociechy z wnucząt. Następnie miejscowe dzieci oraz przedszkolaki z Szydłówca przedstawiły program artystyczny, a potem wręczyły miłym Gościom ręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło także dla naszych Gości słodkiego poczęstunku.

 

Czytaj więcej...

 Rewitalizacja-2017-baner

Oferty pracy baner

Harmonogram odpady 2017

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Formularz logowania