Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 17 Luty 2020    |    Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz

Festyn Szydlowiec-2019 7 Festyn Szydlowiec-2019 15

Sołtys i Rada Sołecka wsi Szydłówiec składa szczere podziękowania za bezinteresowną pomoc finansową i wsparcie  w zorganizowaniu Festynu Rodzinnego w dniu 16 czerwca 2019r. następujacym firmom i osobom :

Czytaj więcej...

20180702 1328321

Sołtys i Rada Sołecka wsi Szydłówiec składają szczere podziękowania wszystkim sponsorom, którzy wsparli organizację całodniowego wyjazdu do Torunia z licznymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży - z okazji Dnia Dziecka i rozpoczynających się wakacji. Uczestnicy wycieczki byli na "Jum Arenie" w "Planetarium", odwiedzili Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II. Dodatkowo zwiedzili starówkę, miejscowe zabytki, zamek krzyżacki, popłynęli statkiem po Wiśle podziwiając panoramę miasta. Opiekę sprawowała p.przewodnik, która barwnie opowiadała historię Torunia. Ostatnim akcentem wycieczki były wspólne gofry i lody.

Czytaj więcej...

4 grudnia 2017r. o godz. 14.45 w m. Szydłówiec odbyło się podsumowanie projektu:

pn. „Tradycja wpleciona w teraźniejszość to nasza przyszłość – zagospodarowanie terenu wokół kościoła pw. MB Częstochowskiej w Szydłówcu” realizowanego przez Gminę Orchowo, a przede wszystkim mieszkańców sołectwa Szydłówiec w ramach VII edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś” ogłaszanego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

zdjęcie wspólne

Czytaj więcej...

całośćschody

W październiku zakończyły się również prace związane z realizacją projektu pn. „Tradycja wpleciona w teraźniejszość to nasza przyszłość – zagospodarowanie terenu wokół kościoła pw. MB Częstochowskiej w Szydłówcu” – drugiego przedsięwzięcia na terenie naszej Gminy w ramach VII edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

Czytaj więcej...

 

         31.01.2014 w Świetlicy Wiejskiej w Szydłówcu odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszonych Gości powitała Pani Sołtys Anna Andrzejewska składając jednocześnie życzenia zdrowia, pomyślności i pociechy z wnucząt. Następnie miejscowe dzieci oraz przedszkolaki z Szydłówca przedstawiły program artystyczny, a potem wręczyły miłym Gościom ręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło także dla naszych Gości słodkiego poczęstunku.

 

Czytaj więcej...

Kanalizacja 2018

Dofinansowanie 2019

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

 

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Formularz logowania