Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 19 Styczeń 2020    |    Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz

UWAGA MIESZKAŃCY GMINY ORCHOWO ! ! !

 MODERNIZACJA EWIDENCJI GRUNTÓW I BUDYNKÓW 

 W nawiązaniu do przeprowadzanych w zeszłym roku na terenie Gminy Orchowo, prac geodezyjnych przez firmę GEO-SAW-GIS Spółka cywilna Mateusz Sawicki i Rafał Siwka, ul. Roosevelta 120, 62-200 Gniezno, został sporządzony projekt operatu z ewidencji gruntów i budynków: KERG GKK.6640.857.2017 dla 15 obrębów Gminy Orchowo.

 

Przedmiotowe prace geodezyjne realizowane były w ramach projektu Powiatu Słupeckiego pt: "Tworzenie, modernizacja i aktualizacja rejestrów publicznych oraz standardowych opracowań kartograficznych i tematycznych gromadzonych w pzgik w Starostwie Powiatowym w Słupcy oraz ich udostępnianie za pomocą e-usług". Realizacja projektu potrwa do końca 2018 roku.

 

W związku z powyższym w dniach od 25 kwietnia 2018 roku do 17 maja 2018 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupcy przy ul. Poznańskiej 16, w wydziale Geodezji , Kartografii i Katastru (wejście A, pokój nr 28) do wglądu zostaną wyłożone wszystkie projekty sporządzonych operatów opisowo-kartograficznych z modernizacji ewidencji gruntów i budynków. Każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z projektem oraz w terminie 30 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego informacji o tym, że dane objęte przedmiotową modernizacją stają się danymi ewidencji gruntów i budynków – zgłaszać zarzuty do tych danych.

 

Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z systemu zapraszamy na stronę:

http://powiatslupca.giportal.pl/ 

 

Poniżej podajemy również do wiadomości treść pisma Starosty Słupeckiego w przedmiotowej sprawie:

EGiB

Kanalizacja 2018

Dofinansowanie 2019

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

 

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Formularz logowania