Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 19 Październik 2019    |    Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita

SKUBARCZEWO 81/1- DZIAŁKA BUDOWLANA

Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej oraz katastru nieruchomości: 81/1 Skubarczewo  /obręb ewidencyjny Skubarczewo/ KN1S/00041658/4

 

Pow. działki w ha: 0,1441

 

Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania: brak planu zagospodarowania przestrzennego; w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Orchowo nieruchomość znajduje się w strefie zurbanizowanej gdzie obowiązują dla niej zapisy „Tereny o wiodącej funkcji zabudowy mieszkaniowej”. Działka w przeważającej części objęta jest zespołem stanowisk archeologicznych. Znajduje się również na terenie Powidzko-Bieniszewskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu (teren całej gminy) oraz w granicach Powidzkiego Parku Krajobrazowego.

 

Opis nieruchomości: Nieruchomość położona jest w obrębie miejscowości Skubarczewo. Teren działki zaniżony w stosunku do głównych ulic i pochyły w głąb. Kształt działki regularny. Dojazd drogami utwardzonymi, dobrej jakości. W otoczeniu działki zabudowa jednorodzinna i siedliskowa. Dostępne sieci infrastruktury technicznej: woda i energia elektryczna. W obrębie miejscowości działka posiada dobrą lokalizację: leży bezpośrednio przy drodze publicznej i jednocześnie w spokojnej okolicy. Nieruchomość nie jest obciążona żadnymi prawami ani hipoteką. Jej stan prawny jest uregulowany oraz zgodny ze stanem faktycznym i ewidencyjnym. Dla przedmiotowego terenu wydano decyzję o warunkach zabudowy, z której wynika, że działka jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

 

Forma sprzedaży: przetarg ustny nieograniczony.

81-1 81-2

 

Kanalizacja 2018

Dofinansowanie 2019

 Rewitalizacja-2017-baner

transmisja

Wybory 2018

Oferty pracy baner

 

Obrona Terytorialna 2017

WKU-Konin

nasza kasa

energa przerwy w energii

MapaGminy Geo System 

Swiatowid 2016

6krokow-logo

   PIERWSZA POMOC

    >>> ZOBACZ<<<

dopalacze

 

logo konik pl

 

Obywatel GOV PL Logo

Formularz logowania