RAPORT O STANIE GMINY ORCHOWO W ROKU 2019

Oddaję w Państwa ręce Raport o stanie Gminy Orchowo w roku 2019, który zastał opracowany zgodnie z art. 28aa ustawy o samorządzie gminnym.

            Raport jest swoistym spojrzeniem na aktualną, wewnętrzną i zewnętrzną sytuację Gminy Orchowo. Zebrane informacje od pracowników merytorycznych Urzędu Gminy Orchowo, gminnych jednostek organizacyjnych i instytucji są źródłem informacji o stanie naszej Gminy.

            Zmiany, jakie zachodzą w naszej Gminie corocznie, są efektem wytężonej pracy wielu osób. Jestem pewien, że są one zauważane i doceniane przez naszych mieszkańców. To również zasługa pozyskanych środków zewnętrznych.

            Zachęcam wszystkich zainteresowanych, a w szczególności mieszkańców Gminy Orchowo, do lektury dokumentu i wspólnej debaty nad raportem.

 

Wójt Gminy Orchowo

/-/ Jacek Misztal

Wyświetlono: 282

Drukuj Pobierz PDF Facebook Twitter

Załączniki

Powrót do góry