OGŁOSZENIE ! Potwierdzenie przypadku koronawirusa wśród pracowników Urzędu Gminy Orchowo

Informuję, że u jednego z pracowników Urzędu Gminy Orchowo potwierdzono obecność koronawirusa. Pracownicy urzędu, którzy mieli z nim bezpośredni kontakt, zgodnie z zaleceniami sanepidu, przebywają na kwarantannie. Wójt Gminy Orchowo Jacek Misztal będzie przebywać na kwarantannie do 22 października 2020 r.

W związku z powyższym, z uwagi na konieczność wprowadzenia zaostrzonego reżimu sanitarnego, od poniedziałku 19 października 2020r. do czwartku 22 października 2020r. Urząd Gminy Orchowo będzie funkcjonował w ograniczonym zakresie, tj. wstrzymana zostanie możliwość załatwiania spraw osobiście.

Zapraszamy jednak mieszkańców do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mailową. Ponadto wszelką korespondencję, wnioski oraz inne dokumenty prosimy zostawiać w skrzynce znajdującej się przy drzwiach do Urzędu lub kierować przesyłką pocztową.

Istnieje możliwość skorzystania z obsługi kasowej znajdującej się na parterze budynku Urzędu (pokój nr 3 – wejście od ulicy) w godzinach od 8.00 do 14.00, bez możliwości przemieszczania się po urzędzie.

W sprawach pilnych, w szczególności związanych z funkcjonowaniem Urzędu Stanu Cywilnego, możliwe jest osobiste załatwienie sprawy po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu pod numerem telefonu: 63 26 84 090.

Informuję również, że w niedzielę tj. 18 października 2020 r. w budynku całego Urzędu będzie przeprowadzona dezynfekcja wszystkich pomieszczeń.

 

                                                                                         Z poważaniem,

 

/-/ Jacek Misztal

Wójt Gminy Orchowo

Wyświetlono: 308

Drukuj Pobierz PDF Facebook Twitter
Powrót do góry